Javier Zanetti: Máme mesiac na zváženie prestupu Artura Vidala

Zdieľať:

Aruto Vidal si pred návratom do Barcelony užíva ešte pár dni voľna. Mýty o jeho možnom prestupe do Interu budeme ešte počúvať dosť dlho. K tejto aktuálnej udalosti sa vyjadril aj Argentinčan Javier Zanetti.

Podpredseda zdôraznil, že otvorenie zimného prevodu je len otázkou pár hodín, kde jeho tím bude mať len mesiac na rozmyslenie či si prinesú do tímu Artura Vidala. K záveru dodal „ Vidal je hráč na vysokej úrovni, má veľkú osobnosť. Uvidíme, čo sa stane, ale určite hľadáme hráčov, ktorí môžu zvýšiť úroveň nášho tímu, práve ako je aj on ”

Záložník FC Barcelony Arturo Vidal nikdy neskrýval, že vďaka stretnutiu s Antonom Conteom je nadšený, pretože mu ho pripomína zážitky z Juventusu. Práve on chce za každú cenu priviesť Artura do Interu. Arturo taktiež spomenul, že vďaka nemu sa stal lepším hráčom.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.expo2015.org

Peter
Sledujte ma