Joan Laporta: Čaká nás skvelý zápas medzi Barcelonou a Realom

Prezident klubu FC Barcelona Joan Laporta prehovoril o dnešnom zápase proti Real Madrid. Je veľmi nadšený, že sa do hry vrátili zranení hráči a nehovoriac o registrácii Ferrana Torresa.

“Čaká nás skvelý zápas medzi Barcelonou a Realom. Je to prvé El CLásico, ktoré sa odohráva mimo Španielska, to beriem ako kuriozitu. K súťaží pristupujeme s veľkou ochotou, celý tím aj školiaci personál.”

“Zotavili sme zranených hráčov a budeme môcť počítať s hráčmi, ktorých sme doteraz nemali a tréner si ich bude môcť konečne vybrať. Podarilo sa nám zaregistrovať Ferrana Torresa, čo nám dáva konkurencieschopnejšiu súpisku. Zotavení hráči budú platní. Barca má silu mladosti, tento tím chce vyhrať a byť hrdý na to, že vyhral zápas na tejto úrovni. K súťaží pristupujeme s víťaznou morálkou a túžbou vyhrať Superpohár. Sú to veľmi dobre zápasy na rozohratie, je úžasný pocit ich vyhrať, už sa nám to mnohokrát podarilo.”

“Chcem poďakovať fanúšikom Barcelony zo Saudskej Arábie za sympatie a znalosti, ktoré nám o klube preukazujú. Dnes bude štadión plný, rešpektujúc preventívnych opatrení proti Covidu. Lístky sa vypredali za hodinu a dúfame, že bude skvelá atmosféra.”

Foto: twitter.com/Barça Buzz