Joan Laporta dnes predstaví projekt Espai Barça Barcelonskému zastupiteľstvu

Prezident Katalánskeho klubu FC Barcelona Joan Laporta v priebehu dnešného dňa pôjde na Barcelonské mestské zastupiteľstvo, aby predstavil najnovší vývoj  projektu Espai Barça. V priebehu tohto stretnutia prezident predstaví modifikácie projektu, ktoré predstavilo jeho predstavenstvo vzhľadom na návrh bývalého prezidenta Bartomeua. Zastupiteľstvo musí vydať nové stavebné povolenie, ktoré schváli vykonané zmeny.

Podľa zistených správ, by sa toto podujatie malo začať dnes už od 11:00 a na tomto stretnutí sa zúčastní aj inštitucionálna viceprezidentka Elena Fort, riaditeľka zodpovedná za Espai Barça Jordi Llauradó, prvý námestník primátora Jaume Collboni, starostka Ada Colau, a podporučík Janet Sanz.

V priebehu tohto stretnutia bude samozrejme aj reč o nasledujúcich zápasov mimo Camp Nou, respektíve o zápasoch, kedy sa bude projekt Espai Barça realizovať.

Zdroj: Sport.es
Foto: twitter.com/ FC Barcelona