Joan Laporta: Hovoril som s Leom Messim o situácii, ktorá sa stala. Poslali sme si SMS. Máme vzťah

Joan Laporta: “Hovoril som s Leom Messim o situácii, ktorá sa stala. Poslali sme si SMS. Máme vzťah. Messi hrá za Paríž a stalo sa niekoľko nepríjemných situácií s fanúšikmi. Nechcem ho obťažovať. Nedávno sme si vymenili správy. Rešpektuje klub a nikto o tom nepochybuje.”

“Barça je Barça a toto je domov Lea Messiho. Barcelona môže konkurovať Saudskej Arábii a všade inde.”

Mateu Alemany

“Mateu Alemany je profesionál a čestný človek. Je jedným z inžinierov nášho úspechu. Prijal veľmi vysokú ponuku z anglickej Premier League.”

“Deco je jedným z kandidátov na nahradenie Matea Alemanyho.”

Ansu Fati

“Ansu Fati je hráč, ktorého chceme v klube, a on tiež chce zostať v Barcelone.”

Vyhrá v La Liga

“Chceme viac, byť začiatkom dlhej etapy s titulmi. Hráči, Xavi, personál, pracovníci klubu, spoluhráči. Budeme pokračovať v práci, aby sme mali konkurencieschopnejší tím.”

“Reakcia hráčov a personálu je normálna. Vždy sa to tak oslavovalo. Vo všeobecnosti mali diváci pravdu. Ide o ojedinelý incident. Nebudeme žiadať zodpovednosť. Už sme čelili problému radikálov.”

“Ďakujem mu za gratulácie(Javier Tebas). Nie som prekvapený. Zvýrazňuje to LaLigu. Pre mňa je to najdôležitejšia LaLiga na svete.”

Prestupy

“Máme trh celkom zapracovaný. Budeme v pozícii, aby sme posilnili všetky línie, ak LaLiga schváli plán životaschopnosti. Všetci hráči chcú prísť do Barcy. To je veľmi dôležité.”

“V tejto sezóne bude 400 miliónov ziskov, aj keď je pravda, že to bude čiastočne vďaka pákam.”

Barcelona: Laporta: De Jong? Barcelona have no intention of selling him and  he wants to stay | Marca

zdroj : TV3

foto: marca