Jordi Alba: S Messim sme na ihrisku oveľa lepším tímom

Zdieľať:

Jordi Alba bol prvý, ktorý predstúpil pred média. S víťazstvom bol veľmi spokojný a taktiež pred médiami ospevoval kapitána Barcelony Lionela Messiho.

Analýza zápasu
V prvom aj v druhom polčase sme boli oveľa lepší než Betis, kde je pravda, že vylúčenie hráča Betisu nám uľahčilo hru. Cez prestávku sme mohli jasne viesť a nie remizovať.
Dáva Vám to istý hnev, že hráte dobrú hru, máte šance na skórovanie a, že súper ma iba dve šance.. Strela od Tella šla vysoko a gól od Sanabrie … Mali sme smolu pri penalte. Mali sme štyri alebo päť veľmi čistých šancí, ale všetko sa zmenili až v druhom polčase, kde sme svoje šance premenili na gól.

Kvalita tímu
Pravda je, že Betis sa k nám príliš nedostal. V defenzíve sme teraz kompaktnejší a bezpečným tímom, ale je normálne, že súper ma nejaké šance, pretože v španielskej lige má každý tím veľkú kvalitu.

Striedanie Lionela Messiho
Máme dobrú kvalitu kádra, ale ako tím, tak aj ja chcem vidieť Lea na ihrisku. Je to najlepší hráč na svete a vždy chceme, aby hral. Je to rozhodnutie trénera. V druhom polčase nám Messi veľmi pomohol. Je zrejme, že s ním sme na ihrisku oveľa lepší a silnejší.

zdroj www.sport.es
foto www.fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma