Jordi Cruyff: Teraz sa začína práca mimo ihriska

Po včerajšej prehre s Villarrealom na Camp Nou sa pred média postavil Jordi Cruyff, ktorý komentoval túto porážku.

Ako sa cítite po tejto prehre v poslednom zápase sezóny?
“Chceli sme ukončiť sezónu s dobrým pocitom, ale neodohrali sme dobrý zápas. Cieľ bol dosiahnutý už pred týždňom. Teraz sa začína práca mimo ihriska.”

Aké je hodnotenie vášho tímu?
“Chcel by som poukázať na dve veci: po prvé očakávania na začiatku sezóny a po druhé, ako sa tímu darilo v októbri a novembri a, ako dobre zareagovalo. Nikdy nemôžete byť úplne spokojní, no netreba zabúdať, že sme mali veľmi ťažké chvíle.”

Aké sú teraz ciele klubu?
“Musíme konať v rámci našich limitov. Všetci vieme, aké je to finančné fair play. Máme plán A, plán B, plán C a plán D, ale uvidíme, čo sa dá reálne urobiť.”

Barcelona teraz ide do Austrálie…
“Letíme veľmi ďaleko a toto je dobrá príležitosť stretnúť miestnych fanúšikov. Po tomto zápase sa práce presunú väčšinou mimo ihriska.”

Foto: twitter.com/BarçaTimes