Josep Maria: Gareth Bale sa skoro stal Barcelonským hráčom

Bývalý futbalový agent Josep Maria Minguella v programe Club de la Mitjant prezradil, že sa zaujímal o Gareth Bale, ktorí v určitom okamihu mohol obliekať dres blaugranas.

“Gereth Bale neskôr hrával ako ľavý obránca… V každom prípade klub Tottenham ponuku neakceptoval. FC Barcelona nemohla súhlasiť s kúpou tohto hráča. Barnett nakoniec odišiel a už sa vôbec nevrátil…”

“Pamätám si, že boli časy, kde bol viceprezident pre šport Josep Maria Bartomeu a ešte keď bol prezident klubu Sandro Rosell…
Jedného dňa prišiel do môjho domu so svojím synom Barnettom, a agentom Baleom. V tomto okamihu sa ma pýtali, že či by nebolo možné predať Bale do Barcelony. Tottenham v tomto čase požadoval 60 miliónov eur… FC Barcelona takúto sumu nemohla ponúknuť. Vtedy to bola iná doba…. Peniaze znamenali veľkú hodnotu…“

“Teraz netuším, ako tento zmätok v Reale vyriešia… Bernett je urazený Realom a verí, že jeho hráč bol týraný. Toto je celý príbeh … Bale sa nakoniec nestal Barcelonskou posilou a do teraz hráva za Real Madrid.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com