Jules Koundé: Máme nato, aby sme vyhrali oba zápasy nad Bayernom

Jules Koundé poskytol krátky rozhovor pre denník El País. V rozhovore priznal, že je majú nato, aby vyhrali oba zapasy nad Bayernom.

Pozícia
“Nikdy neodmietnem hru na pozícii bočného obrancu. Nepasujem tam zle, ale v skorších rokoch som vždycky bol stredným obrancom a myslím, že je to pozícia, na ktorej mám omnoho viac zodpovednosti. Toto je moja obľúbená pozícia a Xavi o tom vie.”

Postoj
“Nerád prehrávam, myslím, že je to niečo, čo pochádza z čias, keď som bol dieťa. Urobili sme niekoľko skvelých prestupov a fanúšikovia boli nadšení.”

Ďalšie možnosti
“Pred rokom mi zavolal Pep Guardiola a povedal mi, že ma chce a myslí si, že by som sa hodil k jeho štýlu hry. Toto leto som hovoril s oboma klubmi (Barca a Chelsea) Veľa sme sa rozprávali o futbale. Uvedomil som si, že oba kluby videli moju hru a veľmi dobre videlo, čoho som schopný. Nehovorím len za seba samého, ale boli to veľmi konkrétne rozhovory.”

Bayern
“Vieme, že Bayern je silný tím v každej formácii. Je to Majster. Som však presvedčený, že budeme súťažiť na veľmi dobre úrovni. Máme všetko na to, aby sme oba zápasy vyhrali. Verím v sebe.”

Foto: sport.es