Jules Koundé: Nemyslím si, že sme odohrali zlý zápas

Po dnešnej prehre v El Clásicu na pôjde Santiaga Bernabéu sa pred klubové média Barça TV postavil Francúzsky obranca Jules Koundé.

Tento výsledok je veľká rana, pretože do toho zápasu sa vkladali veľké nádeje a v konečnom výsledku Vám utiekla remíza.
“Áno, po tomto tímovom úsilí sme veľmi sklamaní, taktiež vzhľadom aj kvôli fanúšikom a dôležitosti tohto zápasu. Nemyslím si, že sme odohrali zlý zápas. Strelili gól po jednom protiútoku a potom po druhom. Vedeli sme, že Real je taký, odolával tlak a bránil, nemal loptu, ale vedeli sme, že je nebezpečný. Mohli sme sa trochu lepšie správať pri góloch. Myslím si, že v konečnom dôsledku ide o detaily takýchto typov hier. Musíme sa zlepšiť, aby sme súťažili a vyhrávali.”

Po strelení gólu a strele Ansu Fatiho Vám už úplne utieklo vyrovnanie po zásahu VAR.
“Samozrejme, je to pravda, škoda, pretože za stavu 1:2 sme mali dobrý moment a čas na vytvorenie si príležitosti, a potom sa v najlepšom momente odpískal pokutový kop. K tejto penalte sa nebudem vyjadrovať, keďže som ju nevidel. Je však pravda, že je to zložitá situácia, mali sme aj príležitosť, keď nám chýbali centimetre. Veľké zápasy, ako tieto sú o detailoch.”

Mali ste zlý týždeň, ale zostala Vám ešte veľká časť sezóny pred Vami.
“Áno, to je pravda. Mám celkovú dôveru v tomto tíme. Bol to pre nás ťažký týždeň, v ktorom sme stratili niečo dôležité, najmä v Lige Majstrov. Musíme, však veriť. Ja veľmi verím v toto družstvo. Myslím si, že hráme dobre, dnes sme tiež hrali, ale niečo nám chýba. Sme na druhom mieste, so stratou troch bodov, ale zostáva pred nami ešte veľká časť sezóny.”

Foto: twitter.com/BarçaTimes