Kedy sa zranení hráči Barcelony vrátia na ihrisko?

FC Barcelona má rovnako ako ostatné kluby v tejto sezóne veľmi veľké problémy so zraneniami hráčov. Niektorí z nich sa už onedlho vrátia na svoj trávnik, nuž ďalší si budú bohužiaľ musieť istú dobu ešte počkať. Mundo Deportivo dnes popisuje návrat niektorých hráčov Barcelony po zranení.

Najbližšie k návratu na ihrisko má 22-ročný obranca Ronald Araujo, ktorý si zranenie členka obnovil 27. Februára proti Seville. Obranca sa včera zúčastnil druhého tréningu spolu s tímom. Všetko nasvedčuje k tomu, že tréner Barcelony, Ronald Koeman, bude môcť počítať s Araujom už na zajtrajší zápas proti Huesce. Nie je však isté, že na ihrisko nastúpi od samého začiatku.

Ďalší na zozname je Sergi Roberto, ktorý práve dokončuje svoj proces rekonvalescencie. Je pred nami dvojtýždňová reprezentačná prestávka a hneď nato by sme na ihrisku mohli vidieť ďalších hráčov. V prípade Piquého denník Mundo Deportivo dáva do pozornosti, že Španielsky tím FC Barcelona nechce za žiadnu cenu riskovať a hráča postaví na ihrisko, ak bude 100% fit. Na ihrisko by sa pomaličky mohol dostať aj Philippe Coutinho, ktorému sa pomaličky stav zlepšuje. Posledný k návratu do tímu by mal byť Ansu Fati.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com