Keylor Navas: K dnešnému zápasu chceme pristupovať najzodpovednejšie

Na tlačovej konferencii sa zúčastnil 34-ročný brankár Keylor Navas, hráč tímu PSG.

Nálada
Sme veľmi zameraní, chceme k tomuto zápasu pristupovať najzodpovednejšie.

Očakávania
Vieme, že na to, aby sme postúpili, musíme byť ochotní, pripravení hrať zodpovedne, útočiť a brániť veľmi dobre.

Možnosti Barcelony
Sme pripravení a nemôžeme dať menej ako v našom prvom zápase. Máme veľmi skvelý tím s hráčmi, ktorí majú neuveriteľné schopnosti, ale vieme, že v dnešnom zápase budeme čeliť veľmi dobrému súperovi.

Neymarova absencia
Vždy nás chce mať pri sebe, ale niekedy to nie je možné. Najlepšie bude, ak sa vráti k nám v tej najlepšej možnej forme. Musíme zaútočiť. Veríme si.

Motivácia Barcelony
“Nič to pre nás nemení, vždy sme to veľmi rešpektovali. Musíme sa sústrediť, aby sme víťazili, musíme zaútočiť. Chceme rešpektovať aj náš klub.”

Barcelona alebo Real
Teraz som v PSG a myslím len na tento klub. Máme veľmi skvelý tím a myslíme len na zápas s Barcelonou, to je najdôležitejšie. Hrať v Lige Majstrov je vždy hlavná rola. Každý jeden z nás hraje proti Barcelone veľmi rád. Budeme sa snažiť dnešnú hru si užívať.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.as.com