Kto nahradí Lewandowskeho proti Atléticu?

Telenovely menom Tisíc odvolaní a jedna suspendácia je koniec a arbitrážnym súdom padlo, dúfajme už, definitívne rozhodnutie, že Robert Lewandowski si odpyká 3-zápasový trest. Nenanstúpi, teda, na zápasy proti Atléticu Madrid, Getafe a Girone. Kto ho nahradí?

FC Barcelone sa na arbitrážnom súde podarilo odvolať a docieliť, aby nebol poľskému strelcovi udelený 3-zápasový ban, no to však nemalo dlhú životnosť. Robert sa, síce, objavil hneď v prvom zápase po vylúčení, a to proti Espanyolu, no tento krát už bol trest udelený opäť a Blaugranas si budú musieť poradiť bez Lewyho minimálne na 3 zápasy.

Medzi zápasmi, v ktorých bude Robert chýbať sa zahrňuje aj zápas proti Atléticu Madrid. Veľký zápas, ktorý si Barcelona nemôže nechať bodovo ujsť, no jej hlavná “deviatka” je mimo a niekto ju musí pozične nahradiť. 3 mená, ktoré sa skloňujú v tomto zmysle najviac sú Memphis Depay, Ferran Torres a Ansu Fati. Najviac gólov má z týchto troch spomínaných Fati, ktorému sa podarilo skórovať v tejto sezóne zatiaľ len 3-krát, za ním nasleduje Ferran Torres s dvoma gólmi a následne holandská “9” Memphis Depay, ktorému sa podarilo dať 1 gól v celkovo 3 odohraných zápasoch túto sezónu.

zdroj: Sport.es

foto: Mundodeportivo.com