Lautaro Martínez už raz odmietol Real Madrid

Zdieľať:

Katalánsky denník Mundo Deportivo kontaktoval prezidenta Racing Víctora Blanca, ktorý hovoril o zaujímavých udalostiach týkajúcich sa Lautara Martíneza.
Útočník v čase, keď hrával za Racing, mal možnosť prestúpiť do Realu Madrid vo veku ešte 18 rokov , ale túto možnosť ísť do Realu Madrid odmietol. Nakoniec sa pripojil k Inter Milán. Teraz sa ho pokúsi získať FC Barcelona.

” V roku 2018 Real Madrid ponúkol možnosť hosťovania s dobrou opciou na kúpu. Lautaro však túto ponuku odmietol, pretože predtým, ako z Racingu odíde, chcel v tomto klube uspieť. Zostal , mal veľmi jasné ciele.” Povedal Vícto Blanco

“Real bol rozhodnutý Lautara podpísať a dokončiť jeho rozvoj vo vlastnej akadémii. Videl jeho zručnosti a peniaze neboli malé. On však vedel, čo chcel. Mám ho veľmi rád. Zachoval sa veľmi dobre voči klubu aj mne. Hneď sa adaptoval, preskočil mládežnícke kategórie, dosiahol na prvú ligu a potom odišiel do Európy… A vždy bol sám sebou.” Chválil útočníka.

Blanco takisto zaspomínal na to, že si ponechal dres Lautara s číslom 10, ktorý mu daroval s venovaním „Pre prezidenta číslo 1“. Je veľmi vidieť, že Lautaro mal s Blancom veľmi dobré vzťahy.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com

Peter
Sledujte ma