Lenglet chce počkať, kým nový tréner pozná svoj plán a v prípade potreby zostať v Tottenhame. S Tottenhamom sa ešte nedohodol na kontinuite, no vidí to dobrými očami.

Umtiti by sa mohol vrátiť do Lyonu alebo zostať v Lecce a akceptovať, že to bude za nulovú cenu.

Ľudia okolo Desta tvrdia, že jediná vec, ktorá je momentálne istá, je že sa vráti do Barcy. Klub ho chce toto leto zaradiť do nejakej prestupovej operácie.

Abde má v úmysle absolvovať prípravnú sezónu s Barcou, ale jeho budúcnosť bude závisieť od trhu.

Nico bude hľadať východisko prostredníctvom hosťovania alebo prestupu.

Kounde skutočne povedal klubu a Xavimu, že chce hrať v strede. Necíti sa dobre ako pravý obranca. Kounde preferuje zostať, len už nechce hrať ako RB.

• 24 hodín po prevalení správy je pocit, že vzťahy medzi Koundem a niektorými ľuďmi z klubových kancelárií sú naštrbené. Šatňa priznáva, že hráč sa začína cítiť nesvoj.

Jules Kounde asks to leave Barcelona as he wants to play centre-back but  club will not let him leave for less than £70m | Goal.com UK

zdroj: tjuanmarti, santiovalle ,

foto: The Independen, goal