Lionel Messi: Ďakujem Bohu, dal mi všetko

Zdieľať:

Po včerajšej výhre Argentíny nad Francúzskom, TyC Sports TV vyspovedal Argentínskeho kapitána Lionela Messiho. Argentínčan v rozhovore dal jasne najavo, že mu Boh dal všetko.

“Všetko je to šialené. Na toto sme museli dlho čakať a je krásne to tu mať (ukazuje na MS). Je to krásne, veľmi som to chcel. Nedávno som povedal, že Boh mi to dá. Mal som taký pocit. Nemôžem sa dočkať momentu, kedy prídem do Argentíny, aby som si to užil s fanúšikmi a videl to šialenstvo. Mali sme sa stať Majstrami sveta a nimi aj sme. Toto nie je čas analyzovať, toto je čas na užívanie.”

“Samozrejme, že som chcel ukončiť kariéru touto trofejou, už nemôžem o nič žiadať. Toto sú moje posledné roky, som blízko konca kariéry a takto ich uzavrieť je úžasná vec. Ďakujem Bohu, dal mi všetko. Podarilo sa mi vyhrať Copa America a Majstrovstvá sveta. Na konci som dostal takmer všetko. Milujem futbal, milujem to, čo robím. Som šťastný, že som v tomto národnom tíme, chcem ešte pár zápasov prežiť ako Majster Sveta. Bol to sen každého mladého chlapca, mal som šťastie, že som to všetko dosiahol a to, čo mi chýbalo je tu.”

Počas tlačovej konferencie o Messiho budúcnosti porozprával aj Argentínsky tréner Lionel Scaloni:
“Zatiaľ si myslím, že by sme mu mali udržať miesto na budúcich majstrovstvách sveta, chceme aby naďalej hral. Ak bude chcieť ďalej hrať “10” bude pre neho vždy pripravená. Myslím si, že si zaslúži právo rozhodnúť, čo urobí so svojou futbalovou kariérou a s Argentínskym národným tímom. Nikdy som nevidel nikoho, kto by mal taký vplyv na svojich kolegov.”

Zdroj: fcbarca.com
Foto: instagram.com/leomessi

Peter
Sledujte ma