Lionel Messi: V tejto sezóne sme boli veľmi slabé mužstvo

Kapitán FC Barcelony Lionel Messi poskytol po prehre s Osasunou na domácou štadióne Camp Nou rozhovor pre médiá.

Prehraný titul
“Neočakávali sme, že sezónu ukončíme práve týmto spôsobom, ale je to odraz celého roka. Boli sme veľmi slabé a veľmi málo intenzívne mužstvo…
Stratili sme veľa bodov, ktoré by nemali. Hrali sme veľmi nepravidelne.”

Real Madrid
“Vykonal si svoju prácu. Po obnovení súťaže neprehral žiadny zápas. Musíme byť voči sebe kriticky, pretože sme stratili príliš veľa hlúpych bodov. Boli sme horší ako hráči, ale aj ako klub. Sme Barcelona a sme povinní vyhrávať.”

Emócie po góle
“Bolo to spojené s priamymi kopmi, pretože som sa nevedel trafiť už veľmi dlhú dobu. Chuť tam bola, ale nevychádzalo to. Podobne to vyzeralo s hrou celého mužstva.”

Sebakritika
“Už som raz povedal, že s takouto hrou nevyhráme Ligu Majstrov. Dnes to bolo vidieť, že to nestačí ani na La Ligu. Potrebujeme trochu oddychu a začneme myslieť na Ligu Majstrov. Musíme začať od nuly. Musíme si všetko premyslieť a uvedomiť si svoje chyby. Súper nevyhral, pretože bol lepší, my sme boli horší.”

Hnev
“Ľudia spojení s klubom sú nervózni, my takisto. Fanúšikovia sú netrpezliví, pretože hráme zle.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.marca.com