Lucas Bergvall sa chce pripojiť k Barcelone pred ostatnými klubmi

Zdieľať:

Lucas Bergvall údajne uprednostňuje prestup do Barcelony pred ostatnými klubmi, keď opustí Djurgardens IF.

Podľa renomovaného talianskeho novinára Fabrizia Romana je Lucas Bergvall hlavným cieľom Barcelony pred letným prestupovým obdobím. Úradujúci šampión La Ligy má záujem o podpis 17-ročnej senzácie stredu poľa. A Djurgardens IF považuje katalánsky klub za svoju prioritnú destináciu namiesto jeho ostatných nápadníkov.

Tento 17-ročný hráč doteraz nastúpil za Djurgardens IF 29-krát, pričom zaznamenal tri góly a jednu asistenciu. Medzitým sa Švéd dostal aj do svojej národnej reprezentácie a tento mesiac debutoval za svoju krajinu. Okrem toho Bergvallov pokrok nezostal bez povšimnutia, čím upútal pozornosť niekoľkých významných klubov.

Rozšírené správy spájajú Lucasa Bergvalla s veľkými predstaviteľmi Premier League ako Manchester United, Arsenal a Newcastle United. Po tínedžerskej senzácii túžia aj bundesligové kluby. Medzitým je cieľom Barcelony, pričom Blaugrana  to s ním myslí vážne.

Barcelona si v letnom prestupovom období vystačí s novým mladým stredopoliarom, keďže Ilkay Gundogan a Oriol Romeu majú už 30. Najmä Romeu nečaká v katalánskom klube dlhodobá budúcnosť. Lucas Bergvall je teda pre Barcelonu životaschopným cieľom. A 17-ročná senzácia v strede poľa im teraz poskytla podporu, pretože klub považuje za svoju prioritnú destináciu.

Úradujúci šampión La Ligy naplánoval nové kolo rozhovorov o podpise švédskeho zázraku. Takže, krok pre tínedžera by mal byť na jeho strane, pretože uprednostňuje pripojenie k Barcelone pred svojimi ostatnými nápadníkmi.

Zdroj: thehardtackle.com

Foto: caughtoffside.com