Luis Enrique sa zastal Ernesta

Situácia Ernesta Valverdeho
“Zatiaľ sa nič vážne nestalo, okrem toho, že prehra je veľkou ranou pre taký klub akým je Barcelona. Vždy, keď mužstvo prehrá, nastanú rôzne veci na hráčov a na trénera. Vieme o tom všetci, ktorí sme mohli pracovať vo veľkých kluboch. Valverde je skúsený tréner, získal veľa titulov a je schopný to robiť aj naďalej.”

Je ti to ľúto?
“Áno, pretože ho mám rád, stretli sme sa mnohokrát, keď som bol ešte trénerom Barcelony a on viedol Athletic.
Svoju prácu odvádza veľmi skvelo, stále ma však vyhrať niekoľko titulov s výnimkou Španielskeho superpohára. Jeho tím je vodcom La Ligy a zahrá v osemfinále Ligy Majstrov. Je jedným z najlepších španielských trénerov.”

Nominácia hráčov v španielskej reprezentácii
“Hovorili sme o všetkých hráčov. O tých z Realu Madrid, Barcelony, ale aj Atlética…”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com