Luis Suarez: „Je to znepokojujúca porážka“

Uruguajčan Luis Suarez sa po porážke Granady dostal k mikrofónu pre „Movistar, v ktorom sa jasne a zreteľne vyjadril k ďalšej prehre svojho tímu.

Znepokojujúca porážka?
„Áno znepokojujúca porážka, porážka, ktorá bolí… Musíme veci analyzovať veľmi dobre a urobiť si sebakritiku, aby sme sa zlepšovali a nie zhoršovali.“

„Od začiatku zápasu bola naša hra veľmi komplikovaná.
Pravdupovediac sme sa už od prvej minúty začali strácať, čo nám to všetko len sťažilo.“
„Mali sme častejšiu loptu, ale my sme nebolí ty, čo skórovali a vytvorili si šance.“

Tím pod vedením Ernesta Valverdeho do tejto sezóny vstúpil zle.
„Nerozmýšľame o minulom roku, v ktorom sa nám podarilo stať šampiónmi. Musíme začať analyzovať svoj súčasný stav a analyzovať svoje zápasy, prečo nevyhrávame ako návštevníci, čo nás vlastne znepokojuje. Analyzovať svoje nedostatky a príležitosti v zápasoch.“

„Musíme uznať, že musíme odchádzať s povinnosť výhry a nie, ako to teraz robievame.“

zdroj www.sport.es
foto www.sport.es