Luuk de Jong: Som rád, že môžem pomôcť tímu

Pred média sa postavil aj Luuk de Jong, vďaka ktorému včerajší zápas proti Levante dopadol výherné.

“Strieľať góly je vždy fantastický pocit, ale skórovať v poslednej minúte a dať tri body je špeciálne. Počas svojej kariéry som to spravil niekoľkokrát a na tento pocit si nikdy nezvyknem. Vždy je to úžasné. Som rád, že môžem pomôcť tímu, keď ma potrebuje, som tu. Musím počkať na svoje šance a dnes sa mi pošťastilo skórovať.”

“Tím vie, čo má robiť, keď som na ihrisku. Vždy môžete prejsť do pokutového územia a vytvoriť nebezpečenstvo.”

“Prekonal som koronavírus, ale nemal som žiadne príznaky. Cítil som, že môžem hrať, aj keď to nebolo dovolené. Hrať proti Seville by bolo krásne a s Eintrachtom som si taktiež myslel, že by som mohol pomôcť. Som rád, že som späť a dôležitý.”

“Sme sebavedomí, dnes sme nehrali dobre, ale vyhrali sme. To nás núti rásť. Musíme hrať lepšie, pretože to nebola naša úroveň. Môžeme však byť na seba hrdí. Do konca sezóny chceme vyhrať všetky zápasy.”

Zdroj: mundodeportivo.com, fcbarca.com
Foto: twitter.com/Barça Universal