Marc-André ter Stegen: Po každom jednom zápase je potrebné sa v niečom zlepšiť

Po víťazstve Barcelony s Celtou Vigou na Camp Nou sa Mar-André ter Stegen zúčastnil krátkeho rozhovoru.

Lionel Messi
“Leo je veľmi jedinečný v kopaní priamych kopov. To čo robí nie je normálne. Má pôsobivý talent.”

Sergio Busquets
“Pre mužstvo je veľmi dôležitý, máme dosť kvalitných hráčov. Rozhoduje o tom tréner koho nasadí na ihrisko. Sergio odohral skvelý zápas a skóroval, z čoho som nesmierne šťastný.”

Dôležité víťazstvo
“Vždy je dobré vyhrávať. Spočiatku to bolo pre nás ťažké, ale neskôr sme sa ujali vedenia a zaslúžili sme si tri body.”

Nová Celta
“Očakávali sme nejaké zmeny s novým trénerom. Naše predpovede sa potvrdili. Nikdy nie je ľahké hrať proti nižším tímom.”

Citácia po zápase v Prahe
“Vždy musíme byť k sebe sebakritický. Po každom jednom zápase je potrebné sa v niečom zlepšiť, aj, keď zvíťazíme. Sme futbalisti a chceme byť profesionáli v sebakritike. Budeme naďalej pokračovať v tomto smere. Súperi nás túžia poraziť a my zase hrať na maximum, aby sme udržali vedúcu priečku.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com