Marc-André ter Stegen: S takýmto prístupom určite budeme vyhrávať

Mar-André ter Stegen si vo včerajšom zápase udržal čisté konto. Nemecký brankár po zápase priznal, že s takýmto prístupom mužstvo určite budeme vyhrávať.

Pocity po zápase
“Bol to veľmi intenzívny zápas. Zaslúžili sme si trochu viac. Náš súper strelil v prvom zápase tri góly. Dnes sme sa predstavili z oveľa lepšej stránky, nielen vzhľadom na to, že sme hrali na Camp Nou. V tomto stretnutí sme vynaložili veľa úsilia a odviedli sme dobrú prácu. Bohužiaľ sa nám nepodarilo streliť žiadny gól. Chýbal len gól.”

Šanca Seferovica
“Mal obrovskú šancu streliť gól. Dobre podkopol loptu, ktorá sa mi obtrela o krk, skričal som a Éric García už dobiehal. Chceli sme streliť gól a pre súpera bolo, preto jednoduchšie vytvoriť si príležitosť.”

Xaviho práca
“Veríme v Xaviho. Každý vidí, ako sa tešíme z hry a, ako veľmi sme motivovaní. Chceme dať zo seba všetko. Hráme takým spôsobom, ktorý je ťažký pre defenzívu súpera. Nechávame veľmi málo miesta. S týmto prístupom budeme určite vyhrávať.”

Foto: twitter.comBarçaTimes