Marco Reus si zažartoval o vzťahu s Ter Stegenom

Marco Reus sa včera zúčastnil na tlačovej konferencii pred dnešným stretnutím v Camp Nou. Na konferencií si trocha aj zažartoval o vzťahu s brankárom Ter Stegena

Presun do Barcelony
“Len nedávno som predĺžil zmluvu s Dortmundom. Po skončený tejto zmluvy budem mať tak 34 až 35 rokov. V Dortmunde sa cítim veľmi dobre. V Barcelone odohrá zajtra svoj prvý zápas na Camp Nou. Nepýtajte sa ma na nič…. Chcem ostať v tomto tíme a vyhrávať ceny.”

Obranna Barcelony
“O tomto som čítal toho veľa. Neviem len, kto môže hrať a kto nemôže hrať. Je nám to absolútne jedno, pretože Barcelona je veľmi dobrým tímom. Musíme hrať s charakterom a veriť sivo svojich schopnostiach, ktoré máme. Budeme musieť trpieť, ale je to normálne. Ak budeme hrať ako v prvom zápase, budeme mať väčšiu šancu na víťazstvo”

Ter Stegen
“Boli sme priatelia… Po tom čo v prvom zápase chytil môj pokutový kop, už nie sme. Samozrejme, že toto je vtip. O tomto zápase stále hovoríme. Je to veľký chlapec, ktorý je duševne veľmi silný. Je len veľká škoda, že tu penaltu chytil. Ak by náhodou prišla aj zajtra takáto príležitosť, pokúsim sa byť efektívnejší.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com