Media: Agüero čoskoro oznámi svoj odchod do dôchodku

Veľmi veľa faktov naznačujú k tomu, že 33-ročný útočník Sergio Agüero bude musieť ukončiť svoju profesionálnu futbalovú kariéru kvôli zistenej srdcovej arytmii. Túto informáciu prináša novinár Emilio Peréz de Rozaz.

Novinár Emilio Peréz de Rozaz oznámil, že Katalánsky klub FC Barcelona už pripravil rozlúčku s Argentínskym útočníkom Agüerom. Podľa všetkého by sa táto rozlúčka mala konať v stredu na tlačovej konferencii. Vďaka kardiologickým problémom sa Sergio Agüero bude musieť definitívne rozlúčiť s futbalovou kariérou na profesionálnej úrovni. Pred pár mesiacmi bolo oznámené, že Sergio bude mimo minimálne na tri mesiace, neskôr prišla informácia, že Agüero o týždeň opusti klub a do dnešného dňa je stále súčasťou Katalánskeho klubu. Lekári predpokladali, že sa jedna o ľahšiu formu ochorenia, ale výskum možno odhalil vážnu srdcovú arytmiu.

Už v polovici novembra novinár Gerard Romero informoval, že zdravotné problémy prinútili Sergia Agüera ukončiť svoju profesionálnu futbalovú kariéru. Dokonca túto informáciu potvrdil aj Argentínsky spoluhráč Samir Nasri, ale v tejto dobe katalánsky klub túto informáciu poprel.

Foto:twitter.com/Barça Universal