Médiá: Chelsea sledovala zápas Koundého proti Neapolu

Zdieľať:

Podľa HITC Football Londýnsky klub Chelsea poslala svojich skautov na zápas medzi Neapolom a Barcelonou. Podľa zistených správ skauti mali sledovať nielen Victora Osihena, ktorý vzbudzuje veľký záujem klubu, ale aj Francúzskeho obrancu Barcelony Julesa Koundého.

Podľa týchto správ vedenie Londýnskeho klubu Chelsea zvažuje v letnom prestupovom okne posilniť svoje defenzívne línie. Práve vďaka tomuto zváženiu ma na radare aj Francúza Julesa Koundého, ktorý by mohol nahradiť Thiaga Silvu. Podľa HITC Football FC Barcelona musí naďalej sledovať svoje výdavky a taktiež musí aj predávať svojich hráčov, aby mala možnosť priniesť nové posily.

Nie je to po prvýkrát, čo Londýnsky klub ma záujem o prácu Julesa Koundého. Ešte pred príchodom do Barcelony Chelsea a FC Barcelona navzájom súťažili, aby získali Koundého. Francúz bol dokonca veľmi blízko k prestupu na Stamford Bridge, ale nakoniec si samotný hráč vybral Katalánsky klub a to aj napriek tomu, že mu Blues ponúkli viac peňazí. Mundo Deportivo informuje, že sa o hráča zaujíma aj Newcastle a Arsenal, no podľa Katalánskeho denníka hráč momentálne neuvažuje o odchode.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com/Ronit

Peter
Sledujte ma