MÉDIÁ: Ivan Rakitić prestupuje do FC Sevilla

Zdieľať:

Všetko nadsvädčuje k tomu, že Ivan Rakitić prestupuje do FC Sevilla. Média informujú, že presun Chorváta je len otázka času.

Novinár Fabrizio Romano dokonca informoval, že klub z Andalúzie dosiahol s Rakitićom, ale aj Barcelonou úplnú dohodu. Rokovania prebehli v posledných hodinách. Podľa zistených správ sám Ivan Rakitić požiadal Barcelonu, aby ho prepustila s Camp Nou a pustila ho do Seville. Chorvát má podpísať trojročnú zmluvu.
Madridský denník Marca informuje, že Sevilla je veľmi blízko k uzatvoreniu transferu a hráč aktuálne absolvuje lekársku prehliadku. Carlos Escalan uviedol, že informácie potvrdili zdroje z prostredia hráča. AS, Sport a Mundo Deportivo taktiež píšu, že k uzatvoreniu prestupu chýba doriešiť len detaily.

O odchode Rakitića sa už hovorilo nejaký ten čas. Jeho odchod urýchlilo to, že Ronald Koeman ho nemá vo svojich plánoch. Všetko preukazuje na to, že život Ivana Rakitića na Camp Nou sa skončil. Spoločnosť Cadena SER informuje, že Barcelona na prestupe zarobí symbolickú čiastku. Prestup by mal byť oficiálne oznámený v najbližších hodinách.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.marca.com

Peter
Sledujte ma