Média: Pedri si nezahrá v nedeľňajšom El Clásicu

Podľa viacero Španielskych médií sa počas včerajšieho tréningu Pedri necítil dobre. Javier Miguel z denníka AS dokonca priniesol informáciu, v ktorej sa uvádza, že hráč napokon vynechá nedeľajšie stretnutie proti Realu Madrid.

Denník Mundo Deportivo, ktoré ako prvé informovalo o negatívnych správach o hráčovom zdravotnom stave, uviedlo, že Pedriho účasť na nedeľňajšom EL Clásicu je neistá, no novinári z Madridského denníka veci podrobnejšie definovali. Katalánsky denník vysvetľuje, že Pedri dnešný tréning nedokončil pre zlé pocity, hoci bol blízko k povoleniu nastúpiť hrať. Podľa Mundo Deportivo káder nechce v kontexte zápasu s Realom riskovať, takže 20-ročný mladík pravdepotobne v tomto zápase nenasúpi, no lekári ešte posúdia jeho zdravotný stav.

Španielska reprezentácia potvrdila, že sa Pedri nezúčastní ďalšieho tréningu Španielskej reprezentácie, ktorý bol včera povolaný. Pedri však bude mať teda dva týždne na úplne zotavenie pred ďalším súbojom s Elche, ktorý je naplánovaný 1. apríla. Podobný cieľ bude mať aj Francúzsky krídelník Dembélé, ktorého návrat na ihrisko sa predĺži o 2 až 3 týždne.

Foto: fcbarcelona.com