Memphis Depay: Všetci sa chceme Bayernu revanšovať

V priebehu zajtrajšieho večera  čaká katalánsky klub FC Barcelona „veľké finále“ s Bayernom. Pri tejto príležitosti sa Holanďan Memphis Depay zúčastnil krátkeho rozhovoru.

“Na to, aby sme vyhrali, musíme sa psychicky veľmi dobre pripraviť. Je to ako finále. Musíme prezentovať maximálnu intenzitu, máme na to 90 minút. Sme závisli aj od výsledku Benfiky, ale musíme sa sústrediť na seba, nastúpiť a vyhrať. Tréner rozhodne, ako k tomu zápasu pristúpime, ale máme radi vysoký presing a držanie lopty. Musíme kontrolovať zápas prostredníctvom držania lopty.”

“Všetci sa chceme Bayernu revanšovať, môže to byť naša posledná šanca a musíme sa pripraviť. Musíme tvrdo pracovať a urobiť všetko, čo je možné, aby bol výsledok dobrý. Všetko sa začína vierou. Sme Barcelona. Vedia to aj fanúšikovia. Nemyslíme na inú súťaž, než Liga Majstrov, pretože tá je najlepšia. Barcelona musí byť v nasledujúcej fáze.”

“Víťazstvo by nám dodalo sebavedomie a bola by impulzom. Vieme, že náš projekt si vyžaduje čas. Máme veľa mladých hráčov, je tu nová atmosféra. Ak sa nám podarí vyhrať, budeme na tom môcť ďalej stavať.”

“Bayern hrá vždy dobré zápasy a má zodpovedajúci prístup. Bude chcieť vyhrať všetky zápasy, pretože je to futbal na najvyššej úrovni. Nezáleží na tom, že súper už postúpil.”

“Všetci sa musíme adaptovať. Štýl Barcelony so mnou ako útočníkom… Myslím si, že svoju prácu robím dobre. Pracujem pre mužstvo so všetkou láskou a vášňou, pretože rád pracujem pre spoluhráčov. Je pre mňa dôležité, byť pri lopte a dostávať ju v správnom priestore. Musíme sa zlepšiť, som presvedčený, že budem strieľať viac gólov.”

Foto: twitter.com/Transfer News Live