Messiho brat ostro kritizoval Laportu a prezradil, či sa ešte Leo vráti do Barcelony

Dnešný deň médiami valcujú informácie, ktoré priniesol používateľ Twitteru Martinminan_ ktorý je socio FC Barcelona a sleduje ho 55 000 ľudí. Spomínaný Martinminan_ zachytil na Twitchi slová Matiasa Messiho, teda Leovho brata. Messiho brat v nahrávke hovorí o tom, že Leo sa do Barcelony nevráti a ostro kritizuje aj vedenie klubu na čele s terajším prezidentom Joanom Laportom.

“Mám doma výstrižok z denníka SPORT, na ktorom sa píše, Messi by sa mal vrátiť do Barcelony a podpísal som sa pod neho hahaha, do Barcelony sa už nevrátime, a ak áno, urobíme veľké poriadky vrátane vyhodenia Joana Laportu, nevďačného za všetko, čo Leo Barcelone dal,” povedal Mattias Messi počas živého streamu na Twitchi.

“Neviem ako vy, ale podľa mňa sa Barcelona stala známou vďaka Messimu. Predtým ju nikto nepoznal známejší bol Real. Každý kto mal tú možnosť ísť do Barcelony a pozrieť si múzeum, vie že ide o Messiho múzeum. Nie je dobré, keď sa Vám za tie roky takto odvďačia.”

“Ľudia ho nepodporili. Mali vyjsť na ulicu či niečo, aby Laporta odišiel a Messi zostal. Katalanci sú zradcovia. Moja mama raz povedala, Leo oplatia ti to, ako Ronaldinho,” dodal Mattias.

Okrem tohto Matias dostal aj otázku týkajúcich sa dvoch talentovaných mladíkov. Máš radšej Pedriho alebo Gaviho? “Nemám rád ani jedného z nich, keby som musel, tak by som si vybral Gaviho. Je to rebelský stredopoliar, ktorý bojuje proti všetkým, ale kedykoľvek môže spôsobiť, že budete hrať o jedného menej.”

Zdroj: fcbarca.com, twitter.com
Foto: sport.es