Mikel Oyarzabal: Vieme, ako Barcelone ublížiť

Mikel Oyarzabal sa včera vyjadril k dnešnému zápasu proti Barcelone.

Zápas proti Barcelone
“Sme v dobrej forme, veríme v to, čo robíme. Myslíme si, že hráme najlepším možným spôsobom, tak, aby nám všetko vychádzalo. Fanúšikovia sú šťastní, štadión bude plný, uvidíme či sa nám podarí im spraviť radosť.”

Ako hrať proti Messimu a ďalším hráčom Barcelony
“Musíme robiť to, čo vo všetkých zápasoch, veríme v takej hre, uvedomujeme si tiež, že hráme proti Barcelone. Je možné, že v istom momente sa objaví Messi a prekazí nám plány, veď je to z nejakého dôvodu je najlepším hráčom na svete. Musíme mať skvelý deň a Barcelona jeden z tých najhorších dní. Okrem toho by sa nám hodilo veľa šťastia.”

Štýl hry
“Vieme, že ľudia sa hnevajú, keď urobíme chybu a mužstvo hrá stále rovnako. Pokiaľ však vidia, že hráči sú nervózni, to znamená, že sme presvedčení, že naša hra je pre nás ta najlepšia, má nám umožniť a ukázať naše silné stránky a zabrániť tomu, aby sme ich ukázali súperom.”

Podobnosti s Griezmannovou kariérou
“Myslím si, že je to skvelý hráč. V Reale Sociedad sa naučil toho veľa, takisto veľa mu dalo aj pôsobenie v Atléticu a teraz sa mu podarilo, aj prestúpiť do Barcelony, kde sa mu taktiež darí dobre, hoci mnohí očakávajú, že by mal hrať ešte lepšie. Má talent, ktorý už preukázal a určite toho ukáže ešte viac.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com