Miralem Pjanić: Barcelona je legendárny klub

Zdieľať:

Miralem Pjanić má do konca zmluvy s Barcelonou ešte dve sezóny. V rozhovore pre A Spor vysvetlil, že jeho zámerom je pokračovať v Beşiktaşe.

Prispôsobenie
“Som veľmi šťastný v Beşiktaş. Cítim sa tu dobre, ľahko som sa adaptoval. Bol som zapožičaný do majstrovského tímu. Dobre sa tu hra a Turecko je krásna krajina. Prišiel som sem na sezónu, ale uvidíme, čo bude na konci sezóny.”

Budúcnosť
“Moja rodina a ja sme tu šťastní. S Barcelonou mám zmluvu ešte na dva roky, takže sa po sezóne budem musieť vrátiť. Je príliš skoro hovoriť o budúcnosti. Vzhľadom na minulosť, ak ide o to zostať tu alebo nie, radšej by som zostal v Beşiktaşu.”

Messi
“Na konci minulej sezóny a na začiatku tejto sezóny som s nim rozprával a zaželali sme si všetko najlepšie. Písali sme si aj vtedy, keď vyhral Zlatú loptu. Prajem mu do budúcna len to najlepšie.”

Rodina
“Mám rád normálny život, rodina je veľmi dôležitá. Po tréningu trávim čas s ňou. Vyzdvihnem syna zo školy a hráme futbal. Nemáme na seba veľa času, pretože zápasy hrám každé tri dni, no snažím sa využiť každú chvíľu.”

Barcelona
“Je to legendárny klub a Camp Nou je jedným z najlepších štadiónov.”

Zdroj: fcbarca.com, mundodeportivo.com
Foto: twitter.com/Yeni Açık

Peter
Sledujte ma