Mundo Deportivo: O Minguezu sa zaujímajú štyri kluby

Zdieľať:

Denník Mundo Deportivo informuje, že o 23-ročného obrancu Oscara Minguezu sa začínajú hromadiť kluby záujemcov, ako sú napríklad Celta Vigo, FC Janov, Hoffenheim a AEK Atény. Uvidíme, kde obranca nakoniec skončí, keďže vedenie Katalánskeho klubu FC Barcelona stále predaj hráčov veľmi nerieši.

V posledných uplynulých týždňoch sa vedenie Barcelony zameralo na posilnenie národného tímu a odchody nepotrebných hráčov v klube boli zaradení na bočnú koľaj. Mateu Alemany a jeho spoločnosť usilovne pracovali na privedení Raphinu a Poľského útočníka Roberta Lewandowského. Klub si však uvedomuje, že sa bude musieť pripraviť aj na predaj hráčov, ktorí nie sú v pláne trénera prvého tímu Xaviho Hernándeza.

Obranca Oscar Mingueza patrí medzi hráčov, čo klub toto leto môžú opustiť. FC Barcelona by za neho chcela získať okolo 5 miliónov eur, čo môže značne skomplikovať jeho odchod. Medzi záujemcov o jeho prácu sú kluby, ktoré sme spínali vyššie: Celta Vigo, FC Janov, Hoffenheim a AEK Atény. Aktálne ani jeden z klubov nepredložil vedeniu Barcelony ponuku na hráča.

Samotný hráč veľmi dobre vie, že jeho šance hrať za Barcelonu sú mizivé a práve, preto požiadal svojho agenta, aby mu pomohol nájsť nový klub. Najideálnejším riešením pre hráča by bolo zotrvanie v Španielskej lige, no zdá sa, že nebude mať veľký výber.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com/BarçaTimes

Peter
Sledujte ma