Mundo Deportivo odhaľuje podrobnosti o druhej sezóne Matchday

Prvá sezóna dokumentárneho filmu „Matchday“ vzbudila u fanúšikov Barcelony množstvo emócii. Denník Mundo Deportivo priniesol informáciu, že premiéra druhej sezóny „Matchday“ by mala byť odvysielaná približne 10. apríla tohto roku.

Druhá séria bude pozostávať z ôsmich kapitol po približne 40 minút. Dokumentárny seriál o každodennom živote Katalánskeho prvého tímu FC Barcelona sa bude týkať obdobia od prepustenia bývalého trénera Ernesta Valverdeho v januári v roku 2020 až po vypadnutí Barcelony v semifinále Superpohára Španielska. V tejto časti sa budeme môcť tešiť aj na príchod nového trénera Xaviho Hernándeza. Medzitým môžeme  vidieť, ako tím povedie Quique Setien a vylúčenie Setiena po prehre 2:8 s Bayernom.

Rok 2020 bol pre Katalánsky klub a fanúšikov Barcelony veľmi ťažký. V auguste Messi informoval Katalánsky klub FC Barcelona, že chce odísť a Luis Suarez sa s klubom rozlúčil. O niekoľko mesiacov nato klub opustil z funkcie prezidenta Barcelony Josep Maria Bartomeu a v marci v roku 2021 prevzal jeho funkciu Joan Laporta. V auguste v roku 2021 odišiel z Barcelony Griezmann a Lionel Messi. Toto sú niektoré z bodov, ktoré sa objavia v druhej sérii „Matchday“. Táto séria bude trošku odlišná od tej prvej série, keďže vďaka pandémii Covid-19 sa nedokázalo odzrkadliť toľko intímnych momentov Katalánskych hráčov ako v prvom vydaní.

Tak, ako už bolo na začiatku spomenuté, klub plánuje druhú sezónu „Matchday“ spustiť počas Veľkej noci, teda konkrétne od 10. apríla v tomto roku.

Zdroj: mundodeportivo.com, fcbarca.com
Foto: klubfcbarcelona.sk