Mundo Deportivo popiera informácie, že Barcelona kontaktovala agenta Dembélého

V priebehu utorka sa v Španielsku objavili správy, ktoré informovali, že vedenie Katalánskeho klubu FC Barcelona kontaktovalo agenta 24-ročného krídelníka Ousmaného Dembélého, aby znovu začali rokovať o predĺžení novej zmluvy.

Vedenie klubu sa nedokázalo s agentom a Francúzskym hráčom dohodnúť na vzájomnej dohode, čo viedlo k rozhodnutiu, že budúcnosť Ousmaneho Dembélého v Barcelone je takmer spečatená.

Jeho výkony za posledných pár mesiacov boli také výnimočne, že sa objavili správy, ktoré údajne viedli k tomu, že vedenie Barcelony kontaktovalo agenta Dembélého Moussu Sissoku, aby znovu prebrali podmienky k novej zmluvy.

K tejto celej situácii sa vyjadril aj denník Mundo Deportivo, ktorý cituje štyri rôzne zdroje z klubu, ktoré uvádzajú, že Barcelona neurobila žiaden takýto krok a nekontaktovala agenta Moussu Sissoku.

Celá situácia sa ohľadne Dembélého čoraz viac komplikuje. Je to skvelý hráč, ktorý jednoznačne vie pomôcť Barcelone, ale ako sme už dávnejšie spomínali, jeho požiadavky sú prehnané.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/BarçaTimes