Nagelsmann: Messi je hráč svetovej triedy

Nový tréner Bayernu Mníchov, Julian Nagelsmann poskytol krátky rozhovor pre média, v ktorom spomínal o odchode Lea Messiho a o vzájomnom zápase, ktorý je na programe 14. septembra v skupinovej fáze Ligy Majstrov.

Tréner Julian Nagelsmann v rozhovore spomínal Barcelonu bez Messiho a o tom, čo Leo pre mužstvo znamená. V rozhovore spomenul aj spoločný zápas, ktorý je na programe 14. septembra.

“Odišiel skvelý hráč, ktorý ovplyvnil klub na roky. Mal obrovský vplyv na ihrisku, vonku a dokonca aj v šatni. Prijímal rozhodnutia, čo ma privádza k názoru, že existujú hráči, ktorí budú o niečo slobodný, aby obsadili pozíciu po Leovi. Samozrejme, že radšej budem hrať proti Barcelone bez Messiho ako s ním. Je to hráč svetovej triedy, ktorý dokáže rozhodnúť o zápase. Každé mužstvo je lepšie s Messim, než bez neho.”

“Či si vyholím hlavu, ak vyhráme Ligu Majstrov? Keď prší, sotva je vidieť moje vlasy, takže viete, ako by som vyzeral. Porozmýšľam o tom…. Nikto ma neuvidí, pretože na konci sezóny pôjdem na dovolenku.”

Zdroj: sport.es
Foto: as.com