Náhľad zápasu: Barça VS Real Sociedad

Raz za veľmi dlhú dobu budeme hrať vyraďovací zápas na Camp Nou. Ďalším na programe Barcy je absolútne obrovský zápas plny očakávania doma vo štvrťfinále Copa Del Rey. Je to vyraďovacia jedno kolová proti jednému z najlepších tímov Španielska v tejto sezóne, Realu Sociedad. Bude to veľmi ťažká hra, ale pozitívny výsledok dnes večer je najdôležitejší aby sme sa posunuli do ďalšieho kola.

K nášmu súperovi:

Real Sociedad neprehrali v posledných 10 zápasoch a ich posledná prehra prišla v Európskej lige doma s Manchestrom United. Bojujú o Ligu majstrov a budú našou zatiaľ najťažšou skúškou. V tejto sezóne sme im už samozrejme čelili. Tento zápas sa skončil výhrou Barcy 4:1. Po príchode do hry máme to šťastie, že sme postavili plne fit tím a očakáva sa, že budeme silní. Sociedad bude pre zranenie chýbať Mikel Merino a David Silva.

Pravdepodobná zostava:

Obrázok