Náhľad zápasu: Barça VS Valencia

Po našom poslednom úžasnom zápase proti Realu Madrid sa vraciame späť do La Ligy. O 16:15 mam ďalší dôležitý zápas pre našu cestu za titulom v ktorej nemôžme zaváhať. Po našom nečakanom neúspechu proti Almerii minulý víkend je dôležité, aby sme sa odrazili oveľa lepším výkonom. Pozitívny výsledok je však najdôležitejší.

K nášmu súperovi:

Valencia svoj posledný zápas vyhrali doma s Realom Sociedad 1:0. Prehral však 4 predchádzajúce zápasy. Počas doterajšej sezóny dokázali streliť celkovo 27 gólov a rovnaký presný počet aj inkasovali. Valencia je tím, ktorý bojuje o udržanie sa v lige a vždy to Barce sťažuje. Napriek aktuálnej forme nie sú zápasy proti Valencii nikdy ľahké. Podľa všetkého Barcelona pôjde do tohto zápasu naplno a neočakávame žiadne rotácie. Samozrejme ale nemôžme zabudnúť na absenciu Lewandovskeho, Pedriho a Dembeleho kvôli zraneniam.

Pravdepodobná zostava:

Obrázok