Náhľad zápasu: Girona VS Barça

Dnes o 16:15 miestneho času nás čaká veľmi ťažký súper. Xavi na včerajšej tlačovej konferencii potvrdil, že sa bude rotácia teamu ale určite nie taká veľká kvôli dôležitosti zápasu. Dnešný zápas je nielen posledným zápasom o suspendovanie Lewandowského a Ferrana ale aj 100. zápas Pedriho. Ale hlavne je aby sme udržali formu a vyhrávali každý zápas.

K nášmu súperovi:

V posledných 5 zápasoch dokázali uhrať 2 remízy, 2 víťazstvá a 1 prehru. Doteraz strelil 26 gólov a inkasovali 28. V tejto sezóne už dosiahli niekoľko veľmi pôsobivých výsledkov. Poraziť Sevillu, Bilbao a remíza na Bernabeu proti Realu Madrid. Bude to pre nás ťažký zápas a presne to Girona vie. Osobne si myslím že Girona sa bude snažiť na nás vyleťeť a prevziať si kontrolu nad zápasom.

Pravdepodobná zostava:

Obrázok