Neapol chce získať stredopoliara Riquiho Puiga

Riqui Puig ani pod trénerom Xavim Hernándezom nezískava minúty na trávniku. V tejto sezóne odohral niečo cez 350 minút, pričom vo februári zaznamenal len osem minút.

O 22-ročného záložníka Riquiho Puiga sa už zaujímajú hneď niekoľko klubov. Ako napríklad AS Rím, Getafe a pod. Len nedávno denník Fichajes prišiel s informáciou, že o hráča prejavil záujem aj Taliansky klub Neapol, ktorý je pripravený Barcelone podať ponuku.

Neapolský tím Riquiho Puiga považuje za záložníka, ktorý sa ľahko zmestí do štýlu hry, ktorý implementoval tréner Talianskeho klubu Luciano Spalletti. Okrem toho Neapol v lete by mal opustiť 25-ročný záložník Fabián Ruiz Peňa, čo by znamenalo, že klub bude musieť hľadať vhodnú alternatívu.

Španiel Riqui Puig má v Barcelone platnú zmluvu do roku 2023. Katalánsky klub FC Barcelona ho bude chcieť predať v lete okolo 10 až 15 miliónov eur.

Už v minulosti sme sa rozprávali o možnom odchode hráča, ale do dnešného dňa sa tak nestalo, pretože hráč niekoľkokrát odmietol klub opustiť.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: sport.es