Neto: Som spokojný s včerajším zápasom, ale nie s výsledkom

Brankár FC Barcelony Neto včera po svojom debute LaLige v drese Barcelony prehovoril s médiami, v ktorých pripustil, že s výsledkom nie je spokojný.

“Niet divu, že nie sme s výsledkom veľmi spokojní, pretože tento zápas bol praktický vyhratý zápas. Musíme sa hlavne sústrediť na najbližšie zápasy.”

“Súperi potrebovali dobrý výsledok. Nemyslím si, že vylúčenie Frenkieho De Jonga bolo pre nás kľúčové. Sme Barcelona, musíme tvrdo pracovať.”

“Počas tréningov a zápasov sa snažím zo seba dať všetko, čo najlepšie viem. Som spokojný s včerajším zápasom, ale nie s výsledkom.”

“Nemyslím na to či budem hrať v nasledujúcich zápasoch. Teraz sa hlavne zameriavam na moju tvrdú prácu, vďaka ktorej som teraz tu.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.en24.news