Nico González: Každé stretnutie je pre mňa niečím výnimočné

Nico González po včerajšej remíze potvrdil, že v zápase zohrávali hlavnú rolu detaily, vďaka ktorým remizovali.

Vďaka detailom ste stratili body. Môže Vás to niečo naučiť v kontexte budúcnosti?
“Toto je futbal. Drobné detaily rozhodujú o tom či zápas vyhráte alebo nie. Napríklad situácia pri dnešnom rohovom kope, kde sa veci väčšinou zoraďujú. Po takejto akcii strelili gól. Musíme pokračovať v dolaďovaní týchto malých detailov a nasledovať svoju cestu.”

Vyzeráte čoraz lepšie adaptuješ sa na všetkých pozíciách, do ktorých ťa tréner postaví.
“Áno, s každou hrou sa jednoznačne lepšie adaptujem. Toto je môj prvý rok v Primera Divisíon a som lepšie prispôsobený na hranie s všetkými mojimi kolegami a taktiež aj na rôznych štadiónoch, kde som ešte nikdy nehral. Každé stretnutie je pre mňa niečím výnimočné. S každou hrou sa cítim pohodlnejšie a lepšie.”

V stredu je Clasico v Superpohári. Je to vhodný čas na zlom?
“Áno, máme tu Clasico a semifinále veľmi významnej a krátkej súťaže, ktorá by nám mohla priniesť prvú trofej v tejto sezóne. Preto je to pre nás kľúčové stretnutie.”

Foto: twitter.com/Tayef