Nico: Všetci hráči sú rovnako dôležitý

Nico dnes po zápase s Elche v ktorom Barcelona vyhrala 3-2 práve po jeho góle poskytol krátky rozhovor pre BarcaTV.

Elche
“Mali päť alebo desať veľmi dobrých minút. Mali svoje šance a tie dve premenili. Je normálne, že majú svoje šance, je to dobrý prvý tím.”

Gól
“Bol to skvelý ťah od Gaviho, ktorý dnes odohral výborný zápas. Nakoniec to tam padlo.”

Úloha mládeže
“Všetci hráči, ktorí sú v prvom tíme, sú rovnako dôležití. Nesúhlasím s tým, že sme mladí ľudia, to sme všetci. Aby som skóroval, musel k tomu veľa prispieť celý tím.”

Liga
“Budeme bojovať o to, aby sme boli medzi najlepšou štvorkou a budeme bojovať o Ligu. Veríme, že sa veci veľmi zlepšia a toto víťazstvo nám pomôže. Minulý rok som neskóroval v Segunde B a teraz mám dva góly.”

zdroj: BarcaTV

foto: Twitter/FCBarcelona