Novým záujemcom o Neta je AC Milán

Norberto Murara Neto má v podobe AC milán nového záujemca. Taliansky klub sa údajne zaujíma o odchod Gigiho Donnarunmy a práve, preto chce získať pre svoj tím Neta.

Podľa katalánskeho denníka Mundo Deportivo má o druhého gólmana Barcelony Neta záujem AC Milán. Zistené správy nás informujú, že sa Rossoneri pripravuje na očakávaný odchod Gianluigiho Donnarummy. Gianluigiho by mal v lete zamieriť do Paris Saint-Germain.

O Barcelone sa hovorí, že je odhodlaná predať svojho 30-ročného brankára Neta. Okrem Serie A sa o 30-ročného Brazílčana zaujíma aj Sevilla, Atlético a dokonca, aj Valencia, kde pred Barcelonou pôsobil.

Neto sa k Barcelone pripojil minulý rok za 26 miliónov eur plus 9 miliónov eur v bonusoch. Za ten jeden rok toho moc neukázal. Odohral len 4 oficiálne zápasy a obdržal 7 bránok.

Predchádzajúce správy tvrdia, že brankár Iñaki Peña z Barcelony B by sa ma údajne stať záložným brankárom Marc-Andrého ter Stegena.

zdroj www.tribuna.com
foto www.tribuna.com