O prácu Eza Abdeho sa zaujíma čoraz viac klubov

Po letných posilách Raphinhu a Poľského reprezentanta Roberta Lewandowskeho Barcelona zapožičala 21-ročného krídelníka Eza Abdeho do CA Osasuna, aby mohol nazbierať nové skúsenosti pravidelným hraním.

Tento krok zo strany Barcelony dopadol veľmi dobre, pretože krídelník v drese Pamplony predviedol obdivuhodný výkon. V 21 zápasoch sa mu podarilo streliť tri góly a dve asistencie.

Hoci tieto čísla nie sú ohromujúce, ale Abde zapôsobil na divákov svojím tempom a schopnosťou dostať sa cez súperovu obranu.

Podľa Katalánskeho denníka Sport sa o mladého krídelníka začalo zaujímať čoraz viac klubov medzi ktoré patrí Cheslea, Tottenham Hotspur, Wolves a Španielsky rival Atlético Madrid.

Atlético Madrid v priebehu leta pravdepodobne opustí Yannick Carrasca, pričom tento hráč je zaujímavým cieľom Barcelony a mohlo by tak dôjsť k výmene hráčov.

Mladý krídelník Abde ma aktuálnu hodnotu viac, ako 15 miliónov eur a uvidí sa aká budúcnosť Abdého čaká pod vedením Xaviho Hernándeza v Barcelone.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/barcacentre