O Rakitiča bojujú dva kluby

Talianské média informujú, že o 31-ročného Chorváta Ivana Rakitiču majú vážny záujem dvojica europských klubov. Presne sa jedná o Manchester United a Inter Miláno.

Anglické a Talianské kluby o tohto hráča prejavili už dávnejšie záujem. Je len otázka času, v ktorom prestupovom období dajú ponuku.

Manchester United už teraz stráca 15 bodov nad vedúcim Liverpoolom. Práve preto Manchester United potrebuje súrne a dobrú posilu ak chcú napraviť to čo pokazili.

Len nedávno záložník Ivan Rakitič dal jasne najavo, že nie je spokojný so svojou pozíciou v Barcelone tejto sezóne. Ak hráč nedostáva priestor na hru tak je jasné, že ho už nemá poriadne čo motivovať.

Už teraz je jasné, že ak mu tréner Barcelony Ernesto Valverde neposkytne viac časového priestoru, tak záložník Ivan Rakitič opustí Barcelonu.

zdroj www.sport.es www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com