O služby Fatiho majú záujem viaceré veľkokluby

20 ročný španielsky reprezentant je aktuálne v hľadáčiku viacerých špičkových tímov z Európy. Zostane Ansu nakoniec na Camp Nou alebo Barcelonu opustí?

Začiatkom januára tohto roku sme vám priniesli informácie prostredníctvom článku, kde ste sa mohli dozvedieť, že FC Barcelona umiestnila 20 ročného odchovanca z La Masie na prestupovú listinu. Túto informáciu sme tlmočili od španielskeho denníka Mundo Deportivo, ktoré tiež hlásilo, že okolo Fatiho sa zaujímajú oba tímy z Manchesteru.

Teraz populárny španielsky denník prišiel s informáciou, že do boja o Ansu Fatiho sa pripojil aj nemecký Bayern, ktorý mal preukázať zo spomínaných klubov ten najväčší záujem o služby tohto mladého krídelníka. Všetky 3 kluby údajne sledujú vývoj situácie u 20 ročného Fatiho, ktorému novo zavedený štýl formácie so 4 záložníkmi, ktorý Xavimu veľmi pomáha bohužiaľ nesedí. Ansu nastúpil v neprítomnosti Roberta Lewandowskeho na pozíciu “deviatky”, no v moment, kedy sa poliakovi suspendácia skončila (zápas proti Realu Betis) už pre Ansua nenastalo v zostave miesto a na pravom krídle operoval Raphinha.

zdroj: Mundodeportivo.com

Foto: Marca.com