Očakáva sa, že zranení hráči budú pripravení na zápas proti Granade

Zdieľať:

V priebehu dnešného dňa prichádzajú veľmi dobré správy z Barcelony. Na dnešnom tréningu sa zúčastnili aj zranení hráči, Marc-André ter Stegen a Raphinha, ktorí by mali byť pripravení na ďalší zápas proti Granade.

Podľa denníka Mundo Deportivo očakáva sa, že brankár prvého tímu Ter Stegen a Brazílsky útočník Raphinha budú trénerovi k dispozícii už v najbližšom zápase proti Granade, ktoré je na programe 11.02.2024 v nedeľu o 21:00 na domácom štadióne Olímpic Lluis Companys. Podľa zistených správ sa uvádza, že na tento zápas bude pripravený nastúpiť aj kapitán Sergi Roberto, ktorý sa dnešného tréningu ešte nezúčastnil.

K tejto téme sa vyjadril aj samotný Katalánsky denník Sport, ktorý informuje, že Brazílsky útočník Raphinha to bude mať o niečo komplikovanejšie a jeho návrat do hry v zápase proti Granade neuvidíme, no jeho účasť v Lige majstrov proti Neapolu nie je ohrozená.

Týmto dobré správy z ďaleka nekončia. Podľa najnovších správ sa uvádza, že do najbližšieho zápasu môžu nastúpiť aj İlkay Gündoğan a João Cancelo, ktorí vo včerajšom zápase utrpeli menšie nepohodlie.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com/FC Barcelona

Peter
Sledujte ma