OFICIÁLNE: Claudia Pina a Cata Coll predĺžili zmluvu do roku 2026

Oficiálna stránka Katalánskeho klubu v priebehu tohto týždňa informovala o predĺžení zmluvy brankárky Cata Coll a útočníčky Claudia Pina.

FC Barcelona informuje, že sa im podarilo dospieť k vzájomnej dohode v rámci predĺženia zmluvy oboch futbalistiek na nasledujúce tri roky, respektíve do 30. júna 2026.

21-ročná brankárka Cata Coll s Katalánskym klubom FC Barcelona podpísala zmluvu v priebehu leta v roku 2019. Brankárka narodená na Malorke je momentálne blízko k návratu po zranení kolena, ktoré ju držalo takmer celý rok.

“Skutočne sa teším na to, čo môžem urobiť v budúcnosti. Myslím si, že som tvrdo pracovala, veria v mladých ľudí a budeme tvrdo tlačiť na úspech, pretože chceme byť budúcnosťou Barcelony.”

“Posledných pár mesiacov bolo ťažkých, aby som bola úprimná, pretože sa cítite veľmi dobre, ale osud rozhodol, že som tu, jeden deň po ročnom zranení. Som šťastná, že konečne vidím svetlo na konci tunela.”

Claudia Pina si prešla mládežníckymi kategóriami v klube od svojho príchodu ako 16-ročná v roku 2018. Celkovo doteraz za Katalánsky klub odohrala 86. zápasov.

“Barça bola môj život, vždy som bola fanúšikom a môžete to vidieť. Dúfam, že v nej budem pokračovať ešte mnoho rokov.”

“Výzvou je pokračovať v raste a pokračovať v tom, čo je v mojich silách a pomáhať v každom zápase.”

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: twitter.com/Barça Femení