OFICIÁLNE: Coutinho smeruje na hosťovanie do Aston Villa

Oficiálna stránka katalánskeho klubu FC Barcelona v priebehu dnešného dňa oznámila, že 29-ročný stredopoliar Philippe Coutinho smeruje do Anglického klubu Aston Villa.

Anglický klub počas tejto sezóny bude hráčovi platiť časť mzdy, čo by malo finančne pomôcť Barcelone, keďže Coutinho patril k najlepším zarábajúcim hráčom katalánskeho klubu FC Barcelona.

Stredopoliar Philippe Coutinho prišiel do Barcelony v januári v roku 2018. Svoj prvý debut odohral v zápase Copa del Rey proti mestskému rivalovi Espanyolu. Vo svojej štvrtej sezóne, ako hráč Barcelony strávil sezónu 2019/20 na hosťovaní v Bayerne Mníchov, kde sa mu v celku darilo. Za Barcelonu odohral celkovo 106 zápasov, v ktorých strelil 26 gólov.

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com