OFICIÁLNE: Dokumentárny seriál “FC Barcelona, nová éra” uvidíme už v decembri

Oficiálna stránka Katalánskeho klubu FC Barcelona na svojej webovej stránke a sociálnych sieťach informovala, že v decembri v tomto roku na platforme Prima Video vyjde dokumentárny seriál, pod názvom „FC Barcelona, nová éra“.

FC Barcelona a Prime Video predstavujú dokumentárny seriál pod názvom “FC Barcelona, nová éra.” V dokumentárnom seriály môžeme vidieť detaily a slabiny posledných dvoch rokov klubu z pohľadu prvého tímu. Celý príbeh sa začína, keď Katalánsky klub FC Barcelona zažila jeden z najbolestivejších výsledkov vo svojej histórii, a to prehrou 2:8 v Lisabone proti Nemeckému klubu Bayernu Mníchov vo štvrťfinále Ligy Majstrov a končí prípravnou sezónou 2022/23 a podpisom nových hráčov na čele s Poľským reprezentantom Robertom Lewandowskim.

Dokumentárny seriál FC Barcelona nová éra produkovaná Barça Studios pozostáva z piatich 30-minútových epizód a bude mať celosvetovú premiéru v decembri v roku 2022 exkluzívne na Prime Video.

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com